Uitlenen AED toestel

Het AED toestel, aangekocht met steun van de CERA Foundation en eigendom van de stad Halen, kan ontleend worden bij de organisatie van een evenement.

Voorwaarden

  • Het toestel kan ontleend worden door alle Halense verenigingen, scholen en organisatoren van buurtfeesten van Halen. Privépersonen en niet-Halense verenigingen kunnen geen beroep doen op het uitleenexemplaar, maar wel op de beschikbare vaste toestellen.
  • Het toestel mag nooit in regen of vriesweer staan.

Procedure

  • Vul het aanvraagformulier in en bezorg het, twee weken voor de datum van het evenement, aan de dienst Welzijn. Je kan dit ook e-mailen via dienstencentrum@halen.be
  • Haal het toestel op tijdens de openingsuren van LDC De Klapstoel.
  • Breng het toestel na gebruik terug naar LDC De Klapstoel, tijdens de openingsuren, waar het gecontroleerd wordt op schade.
  • Het uitlenen van het AED-toestel is gratis.

Bedrag

  • Indien het toestel te laat of beschadigd wordt terug gebracht, niet wordt terug gebracht of verloren is, wordt een boete opgelegd: 
    • AED pad: € 120
    • AED rugzak: € 165
    • AED toestel: € 1.595
    • Verbreken van het loodje zonder het toestel te gebruiken: € 150
    • Wanneer het toestel hersteld moet/kan worden, wordt de volledige herstellingskost doorgerekend.
  • Indien het toestel aan derden werd uitgeleend of verhuurd, wordt een boete van € 300 opgelegd

Regelgeving

Uitleenreglement AED toestel 

Datum gemeenteraad: 6 maart 2017

Datum bekendmaking: 9 maart 2017

Naar top